Zakázková strojírenská kovovýroba

VÝROBA A OPRAVY KOVOVÝCH SOUČÁSTÍ NA MÍRU
 


 

 

 

Kdo jsou naši zákazníci?

Kutilové, živnostníci, firmy, zkrátka všichni, kdo nemají dostatečně vybavenou vlastní dílnu, zkušenosti nebo čas.

S čím pomáháme?

Baví nás reagovat na zajímavé individuální požadavky a těšit se z funkčnosti díla. Opravujeme např. rozbité branky, vrata, mříže, zábradlí nebo různé držáky či stojany. Také vyrábíme chybějící či atypické díly.

Postup realizace

Konkrétně naše kadaňská dílna nabízí:

Kovovýrobu a zámečnické práce

Dělení, řezání, ohýbání, stříhání, pilování a další běžné zámečnické práce. Nakonec vše smontujeme do funkčního celku a můžeme také opatřit nátěrem.

 

Obrábění


Práce na konvenčních obráběcíh strojích - soustružení, frézování, vrtání, broušení, hoblování, obrážení, výroba tvarově náročných součástí.

 

Svařování MAG a MMA


Svařování MAG (tedy v ochranné atmosféře CO2, lidově řečeno "céóčkem") a MMA (obalovanými elektrodami, tzn. elektrickým obloukem).

 

 

Ukázky realizovaných zakázek

Držák bruskyDržák bruskyDržák na kolaDržáky bruskyKonzolyCentrovací stoliceCentrovací stoliceDetail centrovací stoliceKryt vložky zámkuKryt vložky zámku - aplikaceNosič na motorkuPracovní stůl - ponkReklamní stojanyRevizní dvířka - výkresRevizní dvířka - otevřenáRevizní dvířkaStojan na reklamní banneryStojan na reklamní bannerySušící kleceZávěsné stropní držáky pro TRXZávěsné stropní držáky pro TRXÚstí lisuČep závěsuDržák monitoruDržák monitoruDržák tiskové struny

 

Postup realizace aneb Jak většinou pracujeme

Takto se vyráběl stojan na brusku.

1. Nápad a jeho skica

Bez znalosti předmětu, který chcete vyrobit, se neobejdeme. Potřebujeme znát, na čem budeme pracovat, z čeho předmět je, jaké bude mít využití, jak bude připevněn, s čím úzce souvisí - prostě vše, co je pro jeho výrobu či opravu nutné. Vítáme, když svou představu i s rozměry alespoň od ruky nakreslíte a slovně popíšete.

2. Technická dokumentace a model

Máte-li vlastní technickou dokumentaci, je to ideální stav. Pokud ne, vůbec nevadí. Pro pochopení všech souvislostí a ověření požadavků vypracujeme detailní výkres, abychom si ověřili, že máme zadané všechny rozměry,
a součást je vyrobitelná. Součástí bývá též trojrozměrný model, který dává  jasnou představu o budoucím hotovém výrobku.

3. Výroba samotné součásti

Když technická dokumentace koresponduje s vaším přáním a je odsouhlasena, pustíme se do výroby nebo opravy požadovaného dílu či součástky. Tento krok, stejně jako ty ostatní, realizují naši zkušení kolegové, a využívají k němu ty nejvhodnější z nám dostupných technologií.

4. Aplikace hotového výrobku

Výroba je jedna věc, správná manipulace v praxi záležitost druhá. Při nevhodném zacházení může být sebelepší výrobek bezúčelný. Proto přemýšlíme, naše zákazníky instruujeme a případně jim i sami pomáháme
s aplikací výrobku do jeho reálného prostředí. Chceme přece, aby naše společná práce dlouhá léta sloužila.

Poptávka?